29 742 89 77    530 816 180
  • slajd1

Formularz kontaktowy

O nas

Multiagencja specjalizuje się w ubezpieczeniach majątkowych i komunikacyjnych.
Firma działa na rynku ubezpieczeniowym od 1993r. na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej Nr 2560/93 oraz licencji Państwowego Urzędu Nadzoru Ubezpieczeń Nr 67130/97.

Współpracujemy z kilkunastoma firmami ubezpieczeniowymi, w tym ze wszystkimi znaczącymi: PZU, Warta, Allianz, Proama, Ergo Hestia, Aviva, Gothaer, Compensa, InterRisk, Liberty Direct, Uniqa, HDI.

Dbając o najwyższą jakość oferowanych usług, bierzemy udział w różnego rodzaju szkoleniach, by nieustannie poszerzać swoją wiedzę i nabywać nowe kwalifikacje. Wśród wielu zaświadczeń oraz certyfikatów, posiadamy także świadectwo złożenia z wynikiem pozytywnym egzaminu dla Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych w zakresie ubezpieczeń.

W ciągu 20 lat działalności, multiagencja zdobyła wiele nagród i wyróżnień związanych z działalnością ubezpieczeniową.

Naszym atutem jest kompleksowość usług. Nie tylko doradzamy w wyborze najatrakcyjniejszych ofert i pośredniczymy w zawieraniu umów ubezpieczeniowych, ale także indywidualnie negocjujemy stawki ubezpieczenia, pomagamy w likwidacji szkód, prowadzimy obsługę posprzedażową.

W działaniach swoich proponujemy rozwiązania o najwyższych standardach, uwzględniając potrzeby i sytuację życiową naszego klienta. Oferujemy najlepsze rozwiązania tak dla osób fizycznych, jak i dla firm prowadzących działalność gospodarczą.

Podejmując z nami współpracę, nie musisz pamiętać o wznowieniu kończącej się umowy ubezpieczenia (także terminu płatności raty). W odpowiednim czasie, przypomnimy o tym, przedstawiając jednocześnie warunki kontynuacji umowy.

SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG!!!

Zapraszamy, jeśli chcesz tylko porozmawiać o ubezpieczeniu. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

UBEZPIECZENIA – na tym znamy się najlepiej!

 

lokal3
lokal1
lokal2